Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası ile Aysem Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Sınav Merkezi internet sitesi Aysemmym.com (Gizlilik politikasında “Aysem” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Aysem’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu bilgiler iletişim formları veya üyelik sistemi aracılığı ile toplanabilir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI

Aysem kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Aysem, kişisel bilgileri Aysem tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

ÇEREZLERİN KULLANIMI

Aysem, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını (Çerezler) kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

Aysem, kişisel bilgilerin ve Aysem kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Aysem bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Aysem tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Aysem’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Aysem haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Aysem tarafından da güncellenebilecektir.

BU BEYANDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Aysem, şirket ve müşteri geri bildirimlerini yansıtmak için bu Gizlilik Bildirimini zaman zaman güncelleyecektir. Aysem, aysemmym.com’un bilgilerinizi nasıl koruduğu konusunda bilgilendirilmek için bu Bildirimi düzenli olarak gözden geçirmenizi önerir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aysem bu Gizlilik Bildirimi hakkındaki yorumlarınızı memnuniyetle karşılar. Aysem’in bu Bildirime uymadığını düşünüyorsanız, lütfen bilgiislem@aysemmym.com adresinden Aysem ile iletişime geçin. Sorunu hemen belirlemek ve çözmek için ticari olarak makul çabayı göstereceğiz.

Aysem internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Aysem gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.